• Розмір: 30 х 32 х 64 см
• Об’єм: 65 л
• Колір: чорний (010)
• Матеріал: 100% поліестер з поліуретановим покриттям
• Особливості: Міцне дно. Велике основне відділення усередині. Одна зовнішня кишеня на блискавці і одна сітчаста кишеня. Плечові ремені, які можна використовувати як ручку та як лямки рюкзака. Сумка підійде для будь-якого віку.
• Країна-виробник: Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | selet |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Квадратная |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Зелёный |
| Особенности | Отсек для обуви, Водонепроницаемое дно, Плечевой ремень |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 49 см |
| Глубина | 29 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 740 ₴



