Вага: 2 кг
Кількість спальних місць: 2
Колір: Камуфляж
Кількість шарів: Одношарова
Призначення: Кемпінгові
Тип виробу: Намет автомат
Кількість входів: 1
Кількість кімнат: 1
Вікна вентиляції: 1
Кількість відтяжок: 4
Особливості намета: Вентиляційні вікна, Штормові відтяжки
Розмір встановленого намету:
Висота: 135 см
Ширина: 200 см
Довжина: 200 см
Водостійкість дна: 150 мм вод. ст.
Водостійкість намету: 210 мм вод. ст.
Матеріал дна : Поліестер
Матеріал намету: Поліестер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип изделия | Палатка |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Зима |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Количество входов | 1 |
| Окна вентиляции | 1 |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 10000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 5000 мм вод. ст. |
| Вес | |
| Вес | 2 кг |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Длина | 135 см |
| Ширина | 200 см |
| Высота | 135 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 200 ₴



