Лапа (пади) FGT collection, FT-3026.
Розміри: 39 х 21 х 9 см.
Вага: 800 г.
Колір: чорний.
Матеріал: Flex.
3 ручки, 2 з них на липучках (регулюється розмір).
Виробник: Пакистан.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FGT |
| Страна производитель | Пакистан |
| Тип | Лапа |
| Материал | Искусственная кожа |
| Форма | Гнутая |
| Длина | 39 см |
| Ширина | 21 см |
| Толщина | 9 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 060 ₴




