Лапа боксерська, пряма.
Внутрішнє заповнення: пінополіуретан.
Матеріал: ПВХ.
Розмір: 38 х 20 х 5 см.
Колір: червоний.
Комплектація: 2 шт.
Виробник: Пакистан.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FGT |
| Страна производитель | Пакистан |
| Тип | Лапа |
| Материал | Искусственная кожа |
| Длина | 38 см |
| Ширина | 20 см |
| Толщина | 5 см |
| Цвет | Синий |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴




