Лапа боксерська, пряма.
Внутрішнє заповнення пінополіуретан.
Фіксується на зап'ястя за допомогою липучки.
Матеріал: PVC.
Розмір: 30 х 18 х 5 см.
Колір: синьо-чорна.
Комплектація: 2 шт.
Виробник: Пакистан.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Venum |
| Тип | Лапа |
| Материал | Искусственная кожа |
| Длина | 30 см |
| Ширина | 18 см |
| Толщина | 5 см |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 795 ₴




