Спортивна сумка із внутрішньою стьобаною підкладкою. Має відділення для взуття. Виготовлена з поліаміду та синтетичної фібри, що відрізняється міцністю та легкістю.
Обсяг у літрах: 7
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Joma |
| Размер | Средний |
| Материал | Полиэстер |
| Форма | Квадратная |
| Назначение | Унисекс |
| Цвет | Черный |
| Особенности | Отсек для обуви, Водонепроницаемое дно, Плечевой ремень |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 48 см |
| Ширина | 49 см |
| Глубина | 29 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 695 ₴



