Висувна планка, прикріплена до дверної рами в SPORTline HR5003 Зсувна дверна планка inSPORTline HR5003 - ідеальний інструмент для щоденних тренувань вдома в будь-який час і в будь-якому місці! Єдине, що вам знадобиться крім штанги - це стандартні двері з виступаючими рамами. Штанга замикається у дверях і безпечно піднімає користувачів до 200 кг! Верхня планка покрита 4 окремими поролоновими ручками, а нижня опорна планка має пластикові упори для найм'якшого контакту з рамою. Крім того, є також кільце для підвішування арматурних ремінців з ручками (які ви знайдете в упаковці) або будь-який розширювач або система підвіски. А якщо ви хочете включити в свій тренінг інші елементи, ви можете покласти планку на землю і використовувати її як ручку для класичних віджимань. Ще однією перевагою цієї моделі є можливість складання підвісних ручок. Завдяки цьому ви зможете зберігати бар практично в будь-якому місці - повісьте його в гардеробі, заховайте під ліжком або візьміть в машину!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | для приміщень |
| Высота | 103 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 35 см |
| Дополнительно | немає |
| Драбина | немає |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Материал | метал, неопрен |
| Розмір, cм | 103х26х35 |
| Термін доставки | В наявності |
| бруси | немає |
| будиночок-намет | немає |
| гладіаторська сітка | немає |
| гойдалки | немає |
| гімнастичні кільця | немає |
| гірка | немає |
| дошка для преса і спини | немає |
| канат | немає |
| мат | немає |
| мотузкова драбина | немає |
| рукохід | немає |
| скелелазна гірка | немає |
| трапеція | немає |
| турнік | є |
| шведська стінка | немає |
| інше | немає |
Информация для заказа
- Цена: 3 088 ₴









