Підтягувальна планка для дверей inSPORTline HR5004 Висувна планка inSPORTline HR5004 перетворить ваші двері на домашній тренажерний зал. Штангу можна не тільки встановити на будь-яку виступаючу дверну коробку, але і прикріпити до неї поручні та розширити можливості вправ. Як тяга, так і рейки мають вантажопідйомність до 200 кг. Верхня планка має 4 пінопластові ручки, а нижня - пластикові заглушки для фіксації бруска до рами. Ви також можете оцінити ремінці з ручками, які ви можете підвісити як до штанги, так і до поручнів. А якщо ви хочете спробувати щось інше, можете покласти на підлогу підтягувальну планку і використовувати її для віджимань. Оскільки ручки можна скласти вгору, тягу можна зберігати де завгодно - у шафі, під ліжком або в машині.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | для приміщень |
| Высота | 35 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 103 см |
| Дополнительно | немає |
| Драбина | немає |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Материал | метал, неопрен |
| Розмір, cм | 103х26х35 |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 26 см |
| бруси | є |
| будиночок-намет | немає |
| гладіаторська сітка | немає |
| гойдалки | немає |
| гімнастичні кільця | немає |
| гірка | немає |
| дошка для преса і спини | немає |
| канат | немає |
| мат | немає |
| мотузкова драбина | немає |
| рукохід | немає |
| скелелазна гірка | немає |
| трапеція | немає |
| турнік | є |
| шведська стінка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 4 097 ₴









