Багатофункціональний підтягуючий брусок inSPORTline Power Tower PT80
Багатофункціональні окремо стоячі перила inSPORTline POWER TOWER PT80 - ідеальний пристрій для зміцнення м’язів всього тіла. Сталева конструкція з профільною рамою 50 мм х 50 мм надзвичайно міцна і гарантує високу стійкість. Багатофункціональний поручень обладнаний нековзними рукоятками, що підвищує комфорт під час вправ. На нижній ручці можна виконувати віджимання, що також зміцнить м’язи грудної клітки. Для збільшення набору вправ багатофункціональний поручень обладнаний віджимаючими ручками. Завдяки міцній конструкції POWER TOWER PT80 має максимальну вантажопідйомність до 100 кг. Це надзвичайно популярний пристрій для тих, хто хоче займатися вдома.
Багатофункціональні окремо стоячі перила inSPORTline POWER TOWER PT80 - ідеальний пристрій для зміцнення м’язів всього тіла. Сталева конструкція з профільною рамою 50 мм х 50 мм надзвичайно міцна і гарантує високу стійкість. Багатофункціональний поручень обладнаний нековзними рукоятками, що підвищує комфорт під час вправ. На нижній ручці можна виконувати віджимання, що також зміцнить м’язи грудної клітки. Для збільшення набору вправ багатофункціональний поручень обладнаний віджимаючими ручками. Завдяки міцній конструкції POWER TOWER PT80 має максимальну вантажопідйомність до 100 кг. Це надзвичайно популярний пристрій для тих, хто хоче займатися вдома.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 32 кг |
| Высота | 209 см |
| Длина | 136 см |
| Довжина, см | 136 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальный вес пользователя | 100 кг |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Назначение | спина, руки, живіт |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 96 см |
| Ширина, см | 96 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 378 ₴











