Універсальна розпилювальна планка Insportline для зміцнення хребта, живота та плечей. Ідеально підходить для регулярних та випадкових тренувань вдома або в клубах. Планку Insportline можна легко прикріпити до верхньої частини підтягувальних і черевних дверей, а також до нижньої частини присідаючих дверей.
Технічний опис:
Якісна нержавіюча сталь
М'які нековзні ручки
Простота та швидкість складання та розбирання
Регульований розмір: 63-91 см
Вантажопідйомність: 120 кг
Технічний опис:
Якісна нержавіюча сталь
М'які нековзні ручки
Простота та швидкість складання та розбирання
Регульований розмір: 63-91 см
Вантажопідйомність: 120 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3 кг |
| Высота | немає данних |
| Длина | 63-91 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина, см | немає данних |
Информация для заказа
- Цена: 722 ₴





