Турнік для підтягування inSPORTline LCR-1116 - це багатоцільовий брусок для зміцнення рук і спини за допомогою підтягувань.
Виготовлений з високоякісної хромованої сталі зі стійкою поверхнею, він пропонує цілих вісім протиковзких рукояток. Обмеження ваги бруска становить 200 кг.
Турнік для підтягування inSPORTline LCR-1116, який підходить для домашнього або тренажерного залу, є ідеальним інструментом для тренувань із власною вагою.
Технічний опис:
Турнік для підтягування, що придатний для домашнього використання
8 протиковзких ручок
Мінімальні вимоги до простору
Міцний і довговічний каркас
Закріплені шістьма анкерними болтами з кожного боку (які входять у комплект)
Матеріал: хромована нержавіюча сталь
Довжина бруска : 129 см
Розміри основи: 45 х 55 см
Відстань між бруском і стіною: 44 см
Діаметр захоплення: 25 мм
Обмеження ваги: 200 кг
Підходить для домашнього використання
Виготовлений з високоякісної хромованої сталі зі стійкою поверхнею, він пропонує цілих вісім протиковзких рукояток. Обмеження ваги бруска становить 200 кг.
Турнік для підтягування inSPORTline LCR-1116, який підходить для домашнього або тренажерного залу, є ідеальним інструментом для тренувань із власною вагою.
Технічний опис:
Турнік для підтягування, що придатний для домашнього використання
8 протиковзких ручок
Мінімальні вимоги до простору
Міцний і довговічний каркас
Закріплені шістьма анкерними болтами з кожного боку (які входять у комплект)
Матеріал: хромована нержавіюча сталь
Довжина бруска : 129 см
Розміри основи: 45 х 55 см
Відстань між бруском і стіною: 44 см
Діаметр захоплення: 25 мм
Обмеження ваги: 200 кг
Підходить для домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10 кг |
| Выполнение | для приміщень |
| Висота, см | 45 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Довжина, см | 129 см |
| Дополнительно | немає |
| Драбина | немає |
| Класс | Профессиональный |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Материал | хромована нержавіюча сталь |
| Розмір, cм | 129х45х55 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина, см | 55 см |
| бруси | немає |
| будиночок-намет | немає |
| гладіаторська сітка | немає |
| гойдалки | немає |
| гімнастичні кільця | немає |
| гірка | немає |
| дошка для преса і спини | немає |
| канат | немає |
| мат | немає |
| мотузкова драбина | немає |
| рукохід | немає |
| скелелазна гірка | немає |
| трапеція | немає |
| турнік | є |
| шведська стінка | немає |
| інше | немає |
Информация для заказа
- Цена: 5 896 ₴






