Стільниця для шведської стінки inSPORTline Dremar 80 см є чудовим аксесуаром для настінних решіток з підтяжкою.
Ця дерев'яна стільниця йде на верхню частину регульованого підтягувального бруса inSPORTline Dremar 80 см, перетворюючи його на практичний стіл, який ви можете або відрегулювати відповідно до зросту вашої дитини, або використовувати як полицю.
Виготовлена з високоякісної деревини бука, стільниця в першу чергу підходить для настінних брусків Dremar розміром 90 см .
Технічний опис:
Тверда стільниця з деревини бука, яка перетворює натяжну планку в практичний стіл
Регулюється по висоті
Проста установка
Може використовуватися як стіл або полиця
Матеріал: деревина бука
Довжина: 76 см
Ширина: 50 см
Висота: 6 см
Сумісна настінна шина / натяжна ширина: 80 см
Сумісний підтягувальний брусок: Підтягуючий брусок inSPORTline Dremar 80 см
Вантажопідйомність: 50 кг
Ця дерев'яна стільниця йде на верхню частину регульованого підтягувального бруса inSPORTline Dremar 80 см, перетворюючи його на практичний стіл, який ви можете або відрегулювати відповідно до зросту вашої дитини, або використовувати як полицю.
Виготовлена з високоякісної деревини бука, стільниця в першу чергу підходить для настінних брусків Dremar розміром 90 см .
Технічний опис:
Тверда стільниця з деревини бука, яка перетворює натяжну планку в практичний стіл
Регулюється по висоті
Проста установка
Може використовуватися як стіл або полиця
Матеріал: деревина бука
Довжина: 76 см
Ширина: 50 см
Висота: 6 см
Сумісна настінна шина / натяжна ширина: 80 см
Сумісний підтягувальний брусок: Підтягуючий брусок inSPORTline Dremar 80 см
Вантажопідйомність: 50 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Материал | Дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | немає данних |
| Выполнение | для приміщень |
| Высота | 6 см |
| Возрастная группа | для дітей / для дорослих |
| Длина | 76 см |
| Дополнительно | немає |
| Драбина | немає |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 50 кг |
| Розмір, cм | 76х50х6 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Стільниця для шведської стінки |
| Ширина | 50 см |
| бруси | немає |
| будиночок-намет | немає |
| гладіаторська сітка | немає |
| гойдалки | немає |
| гімнастичні кільця | немає |
| гірка | немає |
| дошка для преса і спини | немає |
| канат | немає |
| мат | немає |
| мотузкова драбина | немає |
| рукохід | немає |
| скелелазна гірка | немає |
| трапеція | немає |
| турнік | немає |
| шведська стінка | немає |
| інше | Стільниця |
Информация для заказа
- Цена: 4 489 ₴





