Лавка для вправ inSPORTline LKU11010 підходить для всіх базових вправ з обтяженнями та штангою. Товста підкладка забезпечує максимальний комфорт під час тренування. Лава має міцний сталевий каркас і нековзні ноги для більшої стійкості. Лавка inSPORTline LKU11010 ідеально підійде для тренажерних залів, спортивних клубів, спортзалів або будинків найвимогливіших користувачів!
Технічний опис:
Стійкий каркас з цільних сталевих профілів
Широка корисна зона для вправ
Товста підкладка
Нековзні кінчики ніг
Можливість використання нижньої ручки для зберігання гантелей (вантажопідйомність 300 кг)
Розмір жердини: 50 х 50 х 1,5 см
Висота сидіння: 55 мм
Розміри лавки: довжина 121 см х ширина 49,5 см х висота 45 см
Розміри оббивки: довжина 120 см х ширина 29 см х висота 6 см
Вантажопідйомність: 150 кг (користувач + гантелі)
Вага: 17 кг
Адаптований до вправ з навантаженнями
Призначений для домашнього або клубного використання
Технічний опис:
Стійкий каркас з цільних сталевих профілів
Широка корисна зона для вправ
Товста підкладка
Нековзні кінчики ніг
Можливість використання нижньої ручки для зберігання гантелей (вантажопідйомність 300 кг)
Розмір жердини: 50 х 50 х 1,5 см
Висота сидіння: 55 мм
Розміри лавки: довжина 121 см х ширина 49,5 см х висота 45 см
Розміри оббивки: довжина 120 см х ширина 29 см х висота 6 см
Вантажопідйомність: 150 кг (користувач + гантелі)
Вага: 17 кг
Адаптований до вправ з навантаженнями
Призначений для домашнього або клубного використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 17 кг |
| Высота | 45 см |
| Длина | 121 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 49.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 400 ₴



