PW20 - це професійні поручні для тренувань, що використовуються для тренування з вагою власного тіла. Вони також часто використовуються в навчанні CrossFit. Обладнання дозволяє виконувати різні типи вправ, такі як віджимання, опускання або стійка на руках. Бари забезпечать ідеальне різноманіття тренувань у кожній спортивній дисципліні. Нам не потрібні додаткові гирі для тренувань з PW20. Потрібно лише подолати опору нашого тіла. Відсутність додаткових навантажень означає, що інструмент буде чудовим для тренувань наймолодших любителів спорту. Регулярні тренування з PW20 покращать нашу силу, витривалість, рухову координацію та зміцнять м’язи постави та розвинуть почуття рівноваги. PW20 є обов'язковим елементом кожного функціонального тренування.
Характеристики:
Матеріал: сталь
Розміри:
довжина (мм): 620
ширина (мм): 360
висота (мм): 755
Максимальне навантаження (кг): 400
Нековзкі пінопластові ручки: так
Набір містить: 2 шт.
Вага виробу (кг): 7.3
Характеристики:
Матеріал: сталь
Розміри:
довжина (мм): 620
ширина (мм): 360
висота (мм): 755
Максимальне навантаження (кг): 400
Нековзкі пінопластові ручки: так
Набір містить: 2 шт.
Вага виробу (кг): 7.3
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 7,3 кг |
| Высота | 755 мм |
| Длина | 620 мм |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 900 ₴






