Настінний підтягуючий брусок inSPORTline L-Bar дозволяє швидко змінювати положення для вправ, не потребуючи нічого прикріплювати. Оскільки конструкція звисає з гачків, прикріплених до стіни, все, що вам потрібно зробити, щоб перетворити планку в м’які поручні, - це зняти її, скрутити і повісити назад. Гаки мають вантажопідйомність до 150 кг, завдяки чому підтяжна штанга inSPORTline L-Bar підходить для людей будь-якої ваги.
Довжина підборіддя дорівнює 94 сантиметрам і має дві злегка зігнуті ручки в кінці і ще дві посередині. Потім є дві петлі, які дозволяють прикріпити систему підвіски або стрічку опору, додатково розширюючи ваші можливості вправ. А якщо цього недостатньо, можна поставити раму на підлогу і робити всілякі віджимання. Хоча планка підборіддя дозволяє зміцнити спину і плечі, бруски ідеально підходять для зміцнення преса. Підводячи підсумок, настінна планка для підборіддя inSPORTline L-Bar дозволяє вправлятись у всьому тілі.
Технічний опис:
Натяжна штанга та захоплюючі штанги в одному
Конструкція дозволяє швидко змінити положення
Підтягувальна планка має 2 пари ручок
Поручні мають 2 пари ручок
Дві петлі для кріплення підвісної системи або ремінного ремінця
Висока вантажопідйомність
Сильно підбитий
Захисні гумові пробки
Гачки - 4 шт.
Довжина тяги: 94 см
Зазор від стінки підборіддя: 48 см
Зазор від стінки поручня: 76 см
Відстань між поручнями: 57 см
Ширина спинки: 30 см
Розміри підлокітника: 25 х 10 см
Вага: 12,3 кг
Вантажопідйомність: 150 кг
Довжина підборіддя дорівнює 94 сантиметрам і має дві злегка зігнуті ручки в кінці і ще дві посередині. Потім є дві петлі, які дозволяють прикріпити систему підвіски або стрічку опору, додатково розширюючи ваші можливості вправ. А якщо цього недостатньо, можна поставити раму на підлогу і робити всілякі віджимання. Хоча планка підборіддя дозволяє зміцнити спину і плечі, бруски ідеально підходять для зміцнення преса. Підводячи підсумок, настінна планка для підборіддя inSPORTline L-Bar дозволяє вправлятись у всьому тілі.
Технічний опис:
Натяжна штанга та захоплюючі штанги в одному
Конструкція дозволяє швидко змінити положення
Підтягувальна планка має 2 пари ручок
Поручні мають 2 пари ручок
Дві петлі для кріплення підвісної системи або ремінного ремінця
Висока вантажопідйомність
Сильно підбитий
Захисні гумові пробки
Гачки - 4 шт.
Довжина тяги: 94 см
Зазор від стінки підборіддя: 48 см
Зазор від стінки поручня: 76 см
Відстань між поручнями: 57 см
Ширина спинки: 30 см
Розміри підлокітника: 25 х 10 см
Вага: 12,3 кг
Вантажопідйомність: 150 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Выполнение | для приміщень |
| Висота, см | 94 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Довжина, см | 48 см |
| Дополнительно | немає |
| Класс | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | метал, прогумований пластик |
| Розмір, cм | 48х76х94 |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Брусья |
| Ширина, см | 76 см |
| бруси | є |
| турнік | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 680 ₴








