Стельовий турнік inSPORTline LCR-1118 - це універсальний тренувальний інструмент з 2 ручками, прикріплений до стелі чотирма твердими гвинтами. Тверда конструкція витримує навантаження до 200 кг. Хромоване покриття забезпечує тривалий термін експлуатації та надає йому професійного вигляду. Ручки забезпечені неслизькими канавками, як, наприклад, у випадку з класичним бруском. Підтягувальна планка inSPORTline LCR-1118 ідеально підходить для індивідуальних вправ вдома.
Технічний опис:
Надійна конструкція
Обробка поверхні хромом
8 нековзних ручок
4 кріпильних болта М10 та металеві анкери
Діаметр стрижня: 25 мм
Довжина бруска: 129 см
Відстань до стелі: 36 см
Вантажопідйомність: 200 кг
Розміри кріплення на стелі: 12x5 см
Відстань між болтами: 9 см
Призначений для домашнього використання
Технічний опис:
Надійна конструкція
Обробка поверхні хромом
8 нековзних ручок
4 кріпильних болта М10 та металеві анкери
Діаметр стрижня: 25 мм
Довжина бруска: 129 см
Відстань до стелі: 36 см
Вантажопідйомність: 200 кг
Розміри кріплення на стелі: 12x5 см
Відстань між болтами: 9 см
Призначений для домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Материал | Металл |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | для приміщень |
| Высота | 36 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 129 см |
| Дополнительно | немає |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Розмір, cм | 36х129 |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 26 см |
| турнік | є |
Информация для заказа
- Цена: 4 534 ₴






