Тренувальна лавка GDIB46L inSPORTline - це функціональний пристрій, ідеально підходить для зміцнення всього тіла. М'які поролонові ролики забезпечують максимальний комфорт під час тренування. Тренажер GDIB46L inSPORTline легко регулюється, тому його можна використовувати як вдома, так і в громадському або готельному тренажерному залі. Ціле розроблено з найбільшою ретельністю. Особливий акцент був зроблений на міцній і довговічній конструкції. Завдяки цим властивостям тренажерний зал GDIB46L inSPORTline став дуже популярною моделлю у своїй категорії.
Технічний опис:
Універсальна лавка для вправ
6 тренувальних станцій
Регульована по висоті підставка
Калібрована рама з усіх чотирьох боків
Несучий шпиндель: 25 мм (50 мм можна використовувати з адаптером - не входить в комплект)
Максимальне навантаження на брусок: 300 кг
Максимальне навантаження шпинделя: 105 кг
Вантажопідйомність лавки: 120 кг.
Розміри: Ш116 х Д188 см х В105
Вага: 49,9 кг
профіль рами: 5 х 7,65 см
Категорія SC - призначена для дому, клубу та спортзалу
Додаткові аксесуари можна придбати
Показані штанги та навантажувальні пластини не входять у комплект.
Технічний опис:
Універсальна лавка для вправ
6 тренувальних станцій
Регульована по висоті підставка
Калібрована рама з усіх чотирьох боків
Несучий шпиндель: 25 мм (50 мм можна використовувати з адаптером - не входить в комплект)
Максимальне навантаження на брусок: 300 кг
Максимальне навантаження шпинделя: 105 кг
Вантажопідйомність лавки: 120 кг.
Розміри: Ш116 х Д188 см х В105
Вага: 49,9 кг
профіль рами: 5 х 7,65 см
Категорія SC - призначена для дому, клубу та спортзалу
Додаткові аксесуари можна придбати
Показані штанги та навантажувальні пластини не входять у комплект.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Тип | Скамья + стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 49,9 кг |
| Высота | 105 см |
| Длина | 188 см |
| Класс | Професійні |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 300 кг |
| Максимальна навантаження | 105 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 116 см |
Информация для заказа
- Цена: 26 976 ₴






