Лавка плоска для вправ GFB350 inSPORTline - ідеальне обладнання для вправ з гантелями. Міцна структура рами забезпечує неймовірну стійкість лавки. Він підходить як для тренувань вдома, так і в професійних тренажерних залах. Матеріал DuraFirm забезпечує максимальний комфорт під час вправ. Ідеально підходить для тренажерних залів, спортивних клубів, спортзалів або будинків найвимогливіших користувачів! Незліченна кількість вправ - все залежить від вашої фантазії. Ми рекомендуємо його всім, хто хоче зміцнити м’язи, сформувати фігуру та спалити жир.
Технічний опис:
Стійкий каркас із сталевих профілів
Широка корисна зона для вправ
Дуже м'який матеріал DuraFirm
Розміри: 50 x 115 x 57,5 см
Категорія S - Рекомендована для всіх видів фітнесу
Технічний опис:
Стійкий каркас із сталевих профілів
Широка корисна зона для вправ
Дуже м'який матеріал DuraFirm
Розміри: 50 x 115 x 57,5 см
Категорія S - Рекомендована для всіх видів фітнесу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 22 кг |
| Высота | 50 см |
| Длина | 115 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 180 кг |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина | 57.50 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 572 ₴



