Настінний турнік inSPORTline RK130 - це простий та функціональний навчальний інструмент, прикріплений до стіни за допомогою 8 надійних гвинтів. Міцна конструкція з брусками діаметром 25 мм відрізняється високою вантажопідйомністю - до 150 кг. Штанга оснащена кронштейнами, які додатково зміцнюють конструкцію і підвищують безпеку вправ. 6 нековзних ручок розташовані з інтервалом 115 см, 54 см і 27 см. Зовнішня пара брусків із вигнутими ручками дозволяє вправлятись у зручному положенні лежачи, тим самим зміцнюючи більше м’язів. Настінний турнік inSPORTline RK130 призначений для домашнього використання.
Технічний опис:
Посилена структура
6 ручок
Неслизька поверхня
8 гвинтів для фіксації
Розміри основи: 65 х 34 см
Інтервал зчеплення: 115 см, 54 см, 27 см
Ручки: 11,5 см
Відстань від стіни: 67 см
Діаметр стрижня: 2,5 см
Вага: 8 кг
Вантажопідйомність: 150 кг
Технічний опис:
Посилена структура
6 ручок
Неслизька поверхня
8 гвинтів для фіксації
Розміри основи: 65 х 34 см
Інтервал зчеплення: 115 см, 54 см, 27 см
Ручки: 11,5 см
Відстань від стіни: 67 см
Діаметр стрижня: 2,5 см
Вага: 8 кг
Вантажопідйомність: 150 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 кг |
| Высота | 34 см |
| Длина | 115 см |
| Діаметр ручки | 2,5 см |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Розміри | 65 х 34 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | кріпиться до стіни |
| Ширина, см | 65 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 887 ₴






