Нахилена лава inSPORTline Straight призначена для вправ, заснованих на максимальному зміцненні м’язів живота. Після тренування лавку можна легко скласти, тому вона займає мало місця під час зберігання. Міцна конструкція, привабливий та елегантний дизайн, ретельно підібрані матеріали зробили нахильну лаву inSPORTline Straight популярною моделлю у своїй категорії. Незліченні вправи - ви обмежені лише власною уявою.
Технічний опис:
Лавка для присідань
Регульована по висоті підставка
Розміри лавки: довжина 123 см, висота 57,5 см, ширина 33,5 см
Рекомендоване максимальне навантаження: 100 кг
Максимальний зріст користувача: 180 см
Категорія HC (відповідно до стандарту EN957) - призначена для домашнього використання
Технічний опис:
Лавка для присідань
Регульована по висоті підставка
Розміри лавки: довжина 123 см, висота 57,5 см, ширина 33,5 см
Рекомендоване максимальне навантаження: 100 кг
Максимальний зріст користувача: 180 см
Категорія HC (відповідно до стандарту EN957) - призначена для домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | немає даних |
| Виды упражнений | згинання / розгинання |
| Высота | 57,5 см |
| Длина | 123 см |
| Загальний опис | Класична лава для преса нахилена для розвитку м'язів живота. Лава для преса inSPORTline нахилена для розвитку м'язів живота. |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | немає даних |
| Материал | немає данних |
| Наличие спинки | Нет |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | є |
| Розмір, мм | 123х33х57,5 |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Лава силова |
| Тип нагрузки | вільна вага |
| Треновані м'язи | прес, спина, руки, ноги |
| Упори для ніг (валики) | є |
| Ширина | 33,3 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 723 ₴





