Турнік габарити, cм: 92х5х10,5
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 5 кг |
| Выполнение | для приміщень |
| Высота | 11 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 92 см |
| Дополнительно | немає |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | метал, неопрен |
| Розмір, cм | 92х5х10,5 |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина, см | 5 см |
| турнік | є |
Информация для заказа
- Цена: 3 239 ₴




