LOOP15 - це інноваційна домашня бігова доріжка. Особливістю, яка відрізняє її від інших, є дві ручки, які дозволять вам займатися скандинавською ходьбою вдома.
Скандинавська ходьба залучає до тренування все тіло, тому вона набагато ефективніше спалює жир і покращує фізичну форму, ніж звичайна прогулянка. Крім того, одночасно ходячи і переміщаючи ручки, ми також працюємо над координацією рухів. Максимальна швидкість бігової доріжки становить 6 км/год, тому ми можемо ходити у швидкому темпі. Швидкість регулюється кнопками на ручках. Також є кнопка запуску та зупинки тренування. Під час тренування на дисплеї відображаються найважливіші параметри. Це: поточна швидкість, час, пройдена відстань, кількість зроблених кроків і кількість спалених калорій.
Бігова доріжка LOOP15 виготовлена з матеріалів найвищої якості, а також приваблює своїм сучасним дизайном. Його безсумнівною перевагою є габарити, після згортання ручок виріб досягає всього 14 см у висоту. Наприклад, він легко поміститься під ліжком. Переміщення обладнання також не буде проблемою, завдяки встановленим транспортним колесам ми зможемо без особливих зусиль розмістити бігові доріжки в зручному місці.
Бігова доріжка LOOP15 є ідеальним вибором для любителів скандинавської ходьби та людей, які хочуть займатися спортом у комфорті.
Скандинавська ходьба залучає до тренування все тіло, тому вона набагато ефективніше спалює жир і покращує фізичну форму, ніж звичайна прогулянка. Крім того, одночасно ходячи і переміщаючи ручки, ми також працюємо над координацією рухів. Максимальна швидкість бігової доріжки становить 6 км/год, тому ми можемо ходити у швидкому темпі. Швидкість регулюється кнопками на ручках. Також є кнопка запуску та зупинки тренування. Під час тренування на дисплеї відображаються найважливіші параметри. Це: поточна швидкість, час, пройдена відстань, кількість зроблених кроків і кількість спалених калорій.
Бігова доріжка LOOP15 виготовлена з матеріалів найвищої якості, а також приваблює своїм сучасним дизайном. Його безсумнівною перевагою є габарити, після згортання ручок виріб досягає всього 14 см у висоту. Наприклад, він легко поміститься під ліжком. Переміщення обладнання також не буде проблемою, завдяки встановленим транспортним колесам ми зможемо без особливих зусиль розмістити бігові доріжки в зручному місці.
Бігова доріжка LOOP15 є ідеальним вибором для любителів скандинавської ходьби та людей, які хочуть займатися спортом у комфорті.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HMS |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1300 мм |
| Відстань | Да |
| Длина | 1470 мм |
| Довжина ременя | 1205 мм |
| Діапазон швидкості | 0,5-6 км/год |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Количество шагов | Да |
| Напряжение питания | 230В |
| Мощность двигателя | 0,75 к.с |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Час | Да |
| Скорость | Да |
| Ширина | 770 мм |
| Ширина ременя | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 33 959 ₴











