Багатоцільова станція для підтягувань inSPORTline Power Tower PT300 є ідеальним способом тренування всього тіла за допомогою власної ваги. Міцна сталева рама (профіль 50 x 50 мм) є надзвичайно довговічною та стабільною. Діаметром 25 мм штанга для підтягувань має протиковзкі ручки для міцного утримання.
Є також нижні рукоятки для віджимань, щоб ви могли привести в тонус трицепси і м’язи грудей. Бруси, навпаки, дозволять вам зосередитися на підтягуванні преса. Інші переваги включають м'яку підкладку та високу вагу. Все вищесказане робить багатоцільову штангу для підтягувань inSPORTline Power Tower PT300 затребуваним і популярним продуктом домашнього використання.
Технічний опис:
Міцна сталева рама
Відмінна стійкість
Стійке покриття
Десятки варіантів вправ
Протиковзкі ручки
Основу можна прикріпити до землі
М'яка підкладка
Ергономічна спинка
Увага до дрібниць
Нижні ручки для віджимань
Багатофункціональна планка для підтягувань
Підтримуючі накладки для присідань
Довжина штанги для підтягувань: 150 см
Профіль каркаса: 50 х 50 мм
Діаметр ручки: 25 мм
Розміри: довжина 150 см х ширина 125 см х висота 211 см
Вага: 48 кг
Гранична вага: 140 кг
Підходить для домашнього використання
Є також нижні рукоятки для віджимань, щоб ви могли привести в тонус трицепси і м’язи грудей. Бруси, навпаки, дозволять вам зосередитися на підтягуванні преса. Інші переваги включають м'яку підкладку та високу вагу. Все вищесказане робить багатоцільову штангу для підтягувань inSPORTline Power Tower PT300 затребуваним і популярним продуктом домашнього використання.
Технічний опис:
Міцна сталева рама
Відмінна стійкість
Стійке покриття
Десятки варіантів вправ
Протиковзкі ручки
Основу можна прикріпити до землі
М'яка підкладка
Ергономічна спинка
Увага до дрібниць
Нижні ручки для віджимань
Багатофункціональна планка для підтягувань
Підтримуючі накладки для присідань
Довжина штанги для підтягувань: 150 см
Профіль каркаса: 50 х 50 мм
Діаметр ручки: 25 мм
Розміри: довжина 150 см х ширина 125 см х висота 211 см
Вага: 48 кг
Гранична вага: 140 кг
Підходить для домашнього використання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Insportline |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 211 см |
| Длина | 150 см |
| Довжина, см | 150 см |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Чехія |
| Максимальный вес пользователя | 140 кг |
| Максимальна вага навантаження | 140 кг |
| Назначение | трицепс, груди |
| Термін доставки | В наявності |
| Ширина | 125 см |
| Ширина, см | 125 см |
Информация для заказа
- Цена: 19 391 ₴









