Тип: силовий тренажер.
Вигляд: прес-машина.
Навантаження: вантажоблоковий. Призначення: торс.
Стеки: 12х10 кг.
Загальна вага тренажеру: 170 кг.
Вага користувача: до 150 кг.
Габарити: 180х120х120 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 180 см |
| Длина | 120 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 170 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | силовий тренажер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 120 см |
Информация для заказа
- Цена: 131 904 ₴



