Висота: 48 см
Ширина: 42 см
Довжина: 119 см
Розмір спинки: 81 х 22 см
Розмір сидіння: 30 х 22 см
Вес: 12 кг
Максимальне навантаження: 130 кг
Регулювання спинки: 5 положень
Регулювання сидіння: 3 положення
Кут нахилу: спинка: 0°, 22°, 38°, 56°, 80°, сидіння: 0°, 15°, 28°
Профілі: 40 х 40 мм
Матеріал: сталь
Покриття: порошкове покриття
Ширина: 42 см
Довжина: 119 см
Розмір спинки: 81 х 22 см
Розмір сидіння: 30 х 22 см
Вес: 12 кг
Максимальне навантаження: 130 кг
Регулювання спинки: 5 положень
Регулювання сидіння: 3 положення
Кут нахилу: спинка: 0°, 22°, 38°, 56°, 80°, сидіння: 0°, 15°, 28°
Профілі: 40 х 40 мм
Матеріал: сталь
Покриття: порошкове покриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Высота | 48 см |
| Длина | 119 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 130 кг |
| Максимальная нагрузка | 130 |
| Материал | сталь, ПВХ, ПУ |
| Наличие спинки | Да |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 42 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 499 ₴



