Машина для горизонтального стискання Marbo-Sport MP-U225
Технические параметры
Висота 185 см
Ширина 120 см
Длина 150 см
Вес машина 175 кг, стек 160 кг
Стек 16 х 10 кг
Регулювання сиденья 4 позиції
Максимальна навантаження 150 кг
Конструкційний профіль 80 х 40 х 3 мм, 120 х 60 х 3 мм
Тип навантаження куча
Используемая поверхня 1,8 м2
Колір рама- антрацит
обивка - бордовий
Технические параметры
Висота 185 см
Ширина 120 см
Длина 150 см
Вес машина 175 кг, стек 160 кг
Стек 16 х 10 кг
Регулювання сиденья 4 позиції
Максимальна навантаження 150 кг
Конструкційний профіль 80 х 40 х 3 мм, 120 х 60 х 3 мм
Тип навантаження куча
Используемая поверхня 1,8 м2
Колір рама- антрацит
обивка - бордовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Бордовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 175 кг |
| Высота | 185 см |
| Длина | 150 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | немає данних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | жим |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 120 см |
Информация для заказа
- Цена: 131 904 ₴



