Вид-Брусья
Клас-Професійні
Матеріал-Сталь
Вес-12.3 кг
додаткові характеристики
Монтаж до стіни за допомогою 8 точок кріплення
Розміри-42 х 68 х 78 см
Країна реєстрації бренду-Польща
Гарантія-12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Металл |
| Тип | Брусья |
| Производитель | Purflux |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Выполнение | для приміщень |
| Высота | 78 см |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Длина | 42 см |
| Драбина | немає |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Розмір, cм | 42х68х78 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 68 см |
| бруси | є |
| будиночок-намет | немає |
| гладіаторська сітка | немає |
| гойдалки | немає |
| гімнастичні кільця | немає |
| гірка | немає |
| дошка для преса і спини | немає |
| канат | немає |
| мат | немає |
| мотузкова драбина | немає |
| рукохід | немає |
| скелелазна гірка | немає |
| трапеція | немає |
| турнік | немає |
| шведська стінка | немає |
| інше | немає |
Информация для заказа
- Цена: 6 216 ₴








