Тренажер потрійний 33/48мм 180см MFT-D3348P-110-T - пристрій, призначений для установки в систему функціонального тренування FT.
Пристрій дозволяє тренуватися зі штангами діаметром 33 мм і 48 мм, тому ви можете практикувати підтягування з різною інтенсивністю. На додаток до своєї тренувальної функції, штанга виконує роль з’єднувача між стовпами або між стовпом і стіною.
Збірка штанги здійснюється за допомогою чотирьох кріпильних гвинтів, тому пристрій надійно кріпиться до конструкції FT.
FT line - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT - багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціональних тренувань у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє налаштувати клітку або риг під кожну тренувальну кімнату, а також дозволяє змінювати конфігурацію та розширювати пристрій додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії характеризуються конструкцією на основі міцного профілю 80 х 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Система FT відрізняється сучасною гамою кольорів, завдяки чому обладнання цієї серії стане окрасою будь-якого професійного тренажерного залу!
Технічні дані
Висота-45 см
Ширин-180
Довжина-37 см
вага-26 кг
Максимальне навантаження-200 кг
Діаметр прутка-48 мм,
33,7 мм
Будівельний профіль
металевий лист 8 мм,
тюяу 48 х 3 мм,
рура 33,7 х 3 мм
матеріал-сталь
фінська-порошкове покриття
Пристрій дозволяє тренуватися зі штангами діаметром 33 мм і 48 мм, тому ви можете практикувати підтягування з різною інтенсивністю. На додаток до своєї тренувальної функції, штанга виконує роль з’єднувача між стовпами або між стовпом і стіною.
Збірка штанги здійснюється за допомогою чотирьох кріпильних гвинтів, тому пристрій надійно кріпиться до конструкції FT.
FT line - професійне обладнання для функціональних тренувань
Серія Marbo FT - багатофункціональне комерційне обладнання, призначене для зон функціональних тренувань у фітнес-клубах і тренажерних залах.
Модульна конструкція дозволяє налаштувати клітку або риг під кожну тренувальну кімнату, а також дозволяє змінювати конфігурацію та розширювати пристрій додатковими аксесуарами.
Пристрої цієї серії характеризуються конструкцією на основі міцного профілю 80 х 80 мм з товщиною стінки 3 мм. Система FT відрізняється сучасною гамою кольорів, завдяки чому обладнання цієї серії стане окрасою будь-якого професійного тренажерного залу!
Технічні дані
Висота-45 см
Ширин-180
Довжина-37 см
вага-26 кг
Максимальне навантаження-200 кг
Діаметр прутка-48 мм,
33,7 мм
Будівельний профіль
металевий лист 8 мм,
тюяу 48 х 3 мм,
рура 33,7 х 3 мм
матеріал-сталь
фінська-порошкове покриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 26 кг |
| Высота | 45 см |
| Висота, см | 45 см |
| Длина | 37 см |
| Довжина, см | 37 см |
| Класс | Профессиональный |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 200 |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина, см | 180 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 823 ₴



