Навісні бруси Marbo Sport MFT-A004 – це пристрій, призначений для встановлення на клітину або функціональну тренувальну раму FT.
Завдяки продуманому дизайну відстань між поруччям звужується до полюса. Це рішення дозволяє кожному учаснику регулювати відстань між поручнями відповідно до їх індивідуальних потреб.
Система кріплення дозволяє швидко змінити стан станції на головній стійці. Складання брусів включає вставку штифта в монтажний отвір стійки і обертання ручки до фіксації.
Характеристики
Висота: 24 см
Ширина: 62 см
Довжина: 77 см
Конструкційний профіль:
60 х 60 х 3 мм
трубка 48 х 3 мм
Вага: 11,6 кг
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Завдяки продуманому дизайну відстань між поруччям звужується до полюса. Це рішення дозволяє кожному учаснику регулювати відстань між поручнями відповідно до їх індивідуальних потреб.
Система кріплення дозволяє швидко змінити стан станції на головній стійці. Складання брусів включає вставку штифта в монтажний отвір стійки і обертання ручки до фіксації.
Характеристики
Висота: 24 см
Ширина: 62 см
Довжина: 77 см
Конструкційний профіль:
60 х 60 х 3 мм
трубка 48 х 3 мм
Вага: 11,6 кг
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Тип | Турник |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Высота | 24 см |
| Висота, см | 24 см |
| Длина | 77 см |
| Довжина, см | 77 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 110 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина, см | 62 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 328 ₴



