Силова рама Marbo Sport Power Cage Crossfit MFT-RIG-14
Силова рама Marbo Sport Power Cage Crossfit MFT-RIG-14 заснована на базі модульної функціональної тренувальної системи FT, яка дозволяє налаштувати пристрій відповідно до ваших потреб та можливостей.
Висока якість, міцна конструкція, відмінне співвідношення ціни та якості та широкий асортимент аксесуарів роблять це обладнання обов'язковим для будь-якого професійного спортивного залу.
Кожен комплект функціонального обладнання може бути розроблений відповідно до ваших потреб!
Вміст комплекту:
Основна стійка 2.4 MFT-R2.4: 4 шт
З'єднувальна балка з отворами MFT-B60: 4 шт
Опора MFT-A020: 2 шт
Поодинока перекладина 48мм 110см MFT-D48-110: Кабельне Телебачення
Подвійна перекладина 33 / 48мм 110см MFT-D3348P: 1 шт
Інші аксесуари, показані на картинках, не входять у комплект.
Характеристики
Вага: 136 кг
Монтажні отвори для аксесуарів:
відстань: 5 см
діаметр: 17 мм
перпендикулярне усунення: 2,5 см
Монтажні отвори:
ширина: 14 см
діаметр: 14 мм
Конструкційний профіль:
лист 8 мм
80 х 80 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Розміри
Висота: 241 см
Ширина: 136 см
Довжина: 140 см
Силова рама Marbo Sport Power Cage Crossfit MFT-RIG-14 заснована на базі модульної функціональної тренувальної системи FT, яка дозволяє налаштувати пристрій відповідно до ваших потреб та можливостей.
Висока якість, міцна конструкція, відмінне співвідношення ціни та якості та широкий асортимент аксесуарів роблять це обладнання обов'язковим для будь-якого професійного спортивного залу.
Кожен комплект функціонального обладнання може бути розроблений відповідно до ваших потреб!
Вміст комплекту:
Основна стійка 2.4 MFT-R2.4: 4 шт
З'єднувальна балка з отворами MFT-B60: 4 шт
Опора MFT-A020: 2 шт
Поодинока перекладина 48мм 110см MFT-D48-110: Кабельне Телебачення
Подвійна перекладина 33 / 48мм 110см MFT-D3348P: 1 шт
Інші аксесуари, показані на картинках, не входять у комплект.
Характеристики
Вага: 136 кг
Монтажні отвори для аксесуарів:
відстань: 5 см
діаметр: 17 мм
перпендикулярне усунення: 2,5 см
Монтажні отвори:
ширина: 14 см
діаметр: 14 мм
Конструкційний профіль:
лист 8 мм
80 х 80 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Розміри
Висота: 241 см
Ширина: 136 см
Довжина: 140 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 136 кг |
| Высота | 241 см |
| Длина | 140 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 136 см |
Информация для заказа
- Цена: 76 777 ₴



