Силова рама Marbo Sport Power Rack Crossfit MFT-RIG-08 на основі модульної системи функціональних тренувань FT, яка дозволяє настроїти пристрій відповідно до ваших конкретних потреб та можливостей.
Висока якість, міцна конструкція, відмінне співвідношення ціни та якості та широкий асортимент аксесуарів роблять це обладнання обов'язковим для будь-якого професійного спортивного залу.
Кожен комплект функціонального обладнання може бути розроблений відповідно до ваших потреб! Зв'яжіться з нашою командою сьогодні!
Вміст комплекту:
Основна стійка 2.4 MFT-R2.4: 4 шт
Сполучна балка з отворами 110см MFT-B110: 1 шт
Сполучна балка з отворами 60 см MFT-B60: 1 шт
Поодинока поперечка 33мм 110см MFT-D33-110: 1 шт
Інші аксесуари, показані на картинках, не входять у комплект.
Характеристики
Вага: 121 кг
Монтажні отвори для аксесуарів:
відстань: 5 см
діаметр: 17 мм
перпендикулярне усунення: 2,5 см
Монтажні отвори:
ширина: 14 см
діаметр: 14 мм
Конструкційний профіль:
лист 8 мм
80 х 80 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Розміри
Висота: 241 см
Ширина: 136 см
Довжина: 86 см
Висока якість, міцна конструкція, відмінне співвідношення ціни та якості та широкий асортимент аксесуарів роблять це обладнання обов'язковим для будь-якого професійного спортивного залу.
Кожен комплект функціонального обладнання може бути розроблений відповідно до ваших потреб! Зв'яжіться з нашою командою сьогодні!
Вміст комплекту:
Основна стійка 2.4 MFT-R2.4: 4 шт
Сполучна балка з отворами 110см MFT-B110: 1 шт
Сполучна балка з отворами 60 см MFT-B60: 1 шт
Поодинока поперечка 33мм 110см MFT-D33-110: 1 шт
Інші аксесуари, показані на картинках, не входять у комплект.
Характеристики
Вага: 121 кг
Монтажні отвори для аксесуарів:
відстань: 5 см
діаметр: 17 мм
перпендикулярне усунення: 2,5 см
Монтажні отвори:
ширина: 14 см
діаметр: 14 мм
Конструкційний профіль:
лист 8 мм
80 х 80 х 3 мм
Матеріал: сталь
Оздоблення: порошкове покриття
Розміри
Висота: 241 см
Ширина: 136 см
Довжина: 86 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 121 |
| Высота | 241 см |
| Длина | 86 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 136 см |
Информация для заказа
- Цена: 67 273 ₴



