Основні характеристики
Ширін хв. 76 см максимум 187 см
Вес, кг машина 210 кг штабель 160 кг
Зріст 175 см
максимальний напір 150
Довжина 179 см
Ширін хв. 76 см максимум 187 см
Вес, кг машина 210 кг штабель 160 кг
Зріст 175 см
максимальний напір 150
Довжина 179 см
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Виды упражнений | зведення ніг, розведення ніг |
| Высота | 175 см |
| Длина | 179 см |
| Загальний опис | немає |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 160 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | 16х10 |
| Особенности | немає |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | немає |
| Розмір, мм | 1790x1870x1750 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Професійний тренажер |
| Тип нагрузки | грузоблочне |
| Треновані м'язи | відводять стегна, що приводять стегна |
| Упори для ніг (валики) | є |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 175 см |
Информация для заказа
- Цена: 150 749 ₴



