ДОВЖИНА-181,2см
ШИРИНА-88,6см
ЗРІСТ-147,1см
ВАГА-234 кг
СТУП-12х7,5кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
ПРОФІЛІ-125х60х3 мм, труба 60,3х3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ
4 положення спинки під клітку
Передавальний коефіцієнт
2
ШИРИНА-88,6см
ЗРІСТ-147,1см
ВАГА-234 кг
СТУП-12х7,5кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
ПРОФІЛІ-125х60х3 мм, труба 60,3х3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ
4 положення спинки під клітку
Передавальний коефіцієнт
2
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 147 см |
| Длина | 181 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тренажер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 88 см |
Информация для заказа
- Цена: 210 489 ₴



