ДОВЖИНА-171,9см
ШИРИНА-123,1см
ЗРІСТ-147,1см
ВАГА-230 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
РЕГУЛЮВАННЯ-3 позиції
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм-, труба 60,3 х 3,2 мм
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
ШИРИНА-123,1см
ЗРІСТ-147,1см
ВАГА-230 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
РЕГУЛЮВАННЯ-3 позиції
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм-, труба 60,3 х 3,2 мм
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 230 кг |
| Высота | 147,1см |
| Длина | 171,9см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тренажер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 123,1см |
| Ширина, см | 123,1см |
Информация для заказа
- Цена: 177 151 ₴



