Розгинання ніг сидячи Marbo Sport MP-U234
Професійний тренажер для розгинання ніг сидячи MP-U234 від Marbo Sport – це спеціалізований пристрій для безболісного тренування чотириголового м'яза стегна. Завдяки регульованому сидінню, фіксатору для ніг і 120 кг вантажу в стеку, кожен може тренуватися на пристрої, від новачка до досвідченого користувача.
Заслуговує на увагу система, що використовується для регулювання положення сидіння. Рукоятка з'єднана з пневматичним штифтом, тому вам не потрібно виходити з машини, щоб налаштувати машину. Просто потягніть ручку вгору, посуньте спинку вперед або назад і відпустіть ручку.
Така велика система налаштувань машини гарантує комфорт, безпеку та повний комфорт тренування кожному користувачеві.
Машину Marbo Sport MP-U234 оснпстилі стеком 120 кг, що складається з 12 цегли, вагою по 10 кг кожен.
Така конструкція забезпечує не тільки високу довговічність, але й неймовірну естетику обробки нового обладнання.
Характеристики
Тип навантаження: вантажоблоковий
Висота: 180 см
Ширина: 104 см
Довжина: 122 см
Вага: машина – 175 кг стек – 120 кг
Стек: і8 х 5 кг
8 х 10 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Колір рами: антрацит металік
Колір оббивки: бордовий або чорний
Займана площа: 1,17 м2
Характеристики
Розгинання ніг сидячи Marbo Sport MP-U234
Колір оббивки bordowy
Ширина 104 см
Вага, кг 175
Вид Тренажери
Клас Професійні
Тип Для м'язів ніг
Висота 180 см
Максимальне навантаження 150
Додаткові характеристики стек вагою 120 кг, що складається з 8 цегли по 10 кг і 8 по 5 кг
Розміри 180 х 104 х 122 см
Довжина 122 см
Колір Чорний з червоним
Професійний тренажер для розгинання ніг сидячи MP-U234 від Marbo Sport – це спеціалізований пристрій для безболісного тренування чотириголового м'яза стегна. Завдяки регульованому сидінню, фіксатору для ніг і 120 кг вантажу в стеку, кожен може тренуватися на пристрої, від новачка до досвідченого користувача.
Заслуговує на увагу система, що використовується для регулювання положення сидіння. Рукоятка з'єднана з пневматичним штифтом, тому вам не потрібно виходити з машини, щоб налаштувати машину. Просто потягніть ручку вгору, посуньте спинку вперед або назад і відпустіть ручку.
Така велика система налаштувань машини гарантує комфорт, безпеку та повний комфорт тренування кожному користувачеві.
Машину Marbo Sport MP-U234 оснпстилі стеком 120 кг, що складається з 12 цегли, вагою по 10 кг кожен.
Така конструкція забезпечує не тільки високу довговічність, але й неймовірну естетику обробки нового обладнання.
Характеристики
Тип навантаження: вантажоблоковий
Висота: 180 см
Ширина: 104 см
Довжина: 122 см
Вага: машина – 175 кг стек – 120 кг
Стек: і8 х 5 кг
8 х 10 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Колір рами: антрацит металік
Колір оббивки: бордовий або чорний
Займана площа: 1,17 м2
Характеристики
Розгинання ніг сидячи Marbo Sport MP-U234
Колір оббивки bordowy
Ширина 104 см
Вага, кг 175
Вид Тренажери
Клас Професійні
Тип Для м'язів ніг
Висота 180 см
Максимальне навантаження 150
Додаткові характеристики стек вагою 120 кг, що складається з 8 цегли по 10 кг і 8 по 5 кг
Розміри 180 х 104 х 122 см
Довжина 122 см
Колір Чорний з червоним
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 175 кг |
| Высота | 180 см |
| Длина | 122 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 150 кг |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тренажер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 104 см |
| Ширина, см | 104 см |
Информация для заказа
- Цена: 131 904 ₴



