ЗРІСТ- 147,1см
ДОВЖИНА-138,1см
ШИРИНА-123,5см
ВАГА-239 кг
СТУП-16 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ-5 позицій
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
ШИРИНА-123,5см
ВАГА-239 кг
СТУП-16 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ-5 позицій
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 239 кг |
| Высота | 147,1см |
| Длина | 138,1см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | прес-машина |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 123,5см |
| Ширина, см | 123,5см |
Информация для заказа
- Цена: 210 489 ₴



