Лава з посиленими підставками Marbo Sport MS-L105 оснащена повним регулюванням кута нахилу сидіння і спинки, а також можливістю зміни висоти підставок.
У цій моделі у вашому розпорядженні десять кутів регулювання спинки, в тому числі дев'ять позитивних. У поєднанні з регульованими стійками ви отримаєте відмінний продукт для комплексного тренування м'язів грудей.
Lava MS-L105 оснастили сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка завдяки оптимально підібраній жорсткості ідеально адаптується до форми тіла користувача.
Lava maje тримач для парти скотту, тяги об продаже для траница ниг. За допомогою цих аксесуарів ви перетворите лаву Marbo Sport MS-L105 в універсальний тренажер для комплексних тренувань у тренажерному залі. Ця модель є ідеальним вибором для людей з обмеженим простором.
Технічні характеристики
Висота (лави) 43 см
Зріст (в стендах) 114-184 см
Ширина 123 см
Довжина 143 см
Вага 41 кг
Максимальне навантаження 300 кг
Регулювання спинки в 9 положеннях
Регулювання сидіння в 3 положеннях
Регулювання стійки на 8 позицій
Будівельний профіль 50 х 50 х 2 мм
матеріал польська сталь
У цій моделі у вашому розпорядженні десять кутів регулювання спинки, в тому числі дев'ять позитивних. У поєднанні з регульованими стійками ви отримаєте відмінний продукт для комплексного тренування м'язів грудей.
Lava MS-L105 оснастили сучасною та зручною оббивкою товщиною до 5 см, яка завдяки оптимально підібраній жорсткості ідеально адаптується до форми тіла користувача.
Lava maje тримач для парти скотту, тяги об продаже для траница ниг. За допомогою цих аксесуарів ви перетворите лаву Marbo Sport MS-L105 в універсальний тренажер для комплексних тренувань у тренажерному залі. Ця модель є ідеальним вибором для людей з обмеженим простором.
Технічні характеристики
Висота (лави) 43 см
Зріст (в стендах) 114-184 см
Ширина 123 см
Довжина 143 см
Вага 41 кг
Максимальне навантаження 300 кг
Регулювання спинки в 9 положеннях
Регулювання сидіння в 3 положеннях
Регулювання стійки на 8 позицій
Будівельний профіль 50 х 50 х 2 мм
матеріал польська сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Тип | Скамья + стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 41 кг |
| Вес | 41 кг |
| Высота | 43 см |
| Длина | 143 см |
| Класс | Професійні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польщаа\ |
| Максимальный вес пользователя | 300 кг |
| Максимальна вага навантаження | 300 кг |
| Материал | польська сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 123 см |
| Ширина, см | 123 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 437 ₴



