Лава з негативним нахилом зі стійками UR-L007 - це професійне обладнання для тренування м'язів грудей в негативному нахилі. Регулювання положення роликів дозволяє підлаштувати лаву під висоту тренажера, а завдяки регулюванню кута нахилу можна швидше отримати очікуваний ефект.
В основі конструкції лавки лежать товсті овальні профілі 125х60 мм зі стінкою 3 мм, які гарантують міцність і довговічність всієї конструкції. Стаціонарні дворівневі стійки виготовлені з товстого і міцного поліаміду.
Величезна страхова платформа розміром 40х70 см має нековзні гумові ламелі, завдяки чому тренування є 100% безпечним.
Поліамідні навантажувальні рукава
Лава оснащена поліамідними рукавами для ваг, завдяки чому вам не потрібно вкладати кошти в додаткову підставку, ви економите місце і гроші.
Анатомічна оббивка
Оббивка складається з трьох елементів, адаптованих до анатомічних форм людини, що займається, що значно підвищує комфорт занять. Також має корпус з міцного матеріалу, що надає пристрою неповторний вигляд.
Технічні дані
Зріст - 122 см
Ширина - 188 см
Довжина - 189 см
Вага - 120 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Займана площа - 3,49 м2
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Регулювання спинки - 4 положення
Регулювання замка - 3 положення
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
В основі конструкції лавки лежать товсті овальні профілі 125х60 мм зі стінкою 3 мм, які гарантують міцність і довговічність всієї конструкції. Стаціонарні дворівневі стійки виготовлені з товстого і міцного поліаміду.
Величезна страхова платформа розміром 40х70 см має нековзні гумові ламелі, завдяки чому тренування є 100% безпечним.
Поліамідні навантажувальні рукава
Лава оснащена поліамідними рукавами для ваг, завдяки чому вам не потрібно вкладати кошти в додаткову підставку, ви економите місце і гроші.
Анатомічна оббивка
Оббивка складається з трьох елементів, адаптованих до анатомічних форм людини, що займається, що значно підвищує комфорт занять. Також має корпус з міцного матеріалу, що надає пристрою неповторний вигляд.
Технічні дані
Зріст - 122 см
Ширина - 188 см
Довжина - 189 см
Вага - 120 кг
Максимальне навантаження - 400 кг
Займана площа - 3,49 м2
Профілі-125 х 60 х 3 мм
Регулювання спинки - 4 положення
Регулювання замка - 3 положення
Колір оббивки - чорний
Колір рами - чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Тип | Скамья + стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 120 кг |
| Высота | 122 см |
| Длина | 189 см |
| Класс | Професійні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Максимальна навантаження | 400 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 188 см |
| Ширина, см | 188 см |
Информация для заказа
- Цена: 81 756 ₴



