Стабільна парта для біцепсів (лава Скотта) MH-L105
Лава Скотта Marbo Sport MH-L105 призначена для тренувань сидячи зі штангою і гантелями, з регулюванням висоти від мінімального рівня 82 см до 102 см з вбудованими стійками. Парта спеціальні ручки, що забезпечують нерухомість під час вправ.
Максимальний комфорт забезпечує оббивка з жорсткої піни і армованої штучної шкіри!
Характеристики
Висота
мінімальна - 82 см
максимальна - 102 см
Ширина: 81 см
Довжина: 75 см
Розміри сидіння: 30 х 27 см
Вага: 11 кг
Максимальне навантаження: 250 кг
Займана площа: 0,61 м2
Регулювання спинки: 5 рівнів
Особливості лави скотта Marbo Sport MH-L105
Гумові амортизуючі накладки,
Система регулювання висоти,
Міцна оббивка.
Купуючи лаву у нас, Ви отримуєте:
Швидку доставку
Лава Скотта Marbo Sport MH-L105 призначена для тренувань сидячи зі штангою і гантелями, з регулюванням висоти від мінімального рівня 82 см до 102 см з вбудованими стійками. Парта спеціальні ручки, що забезпечують нерухомість під час вправ.
Максимальний комфорт забезпечує оббивка з жорсткої піни і армованої штучної шкіри!
Характеристики
Висота
мінімальна - 82 см
максимальна - 102 см
Ширина: 81 см
Довжина: 75 см
Розміри сидіння: 30 х 27 см
Вага: 11 кг
Максимальне навантаження: 250 кг
Займана площа: 0,61 м2
Регулювання спинки: 5 рівнів
Особливості лави скотта Marbo Sport MH-L105
Гумові амортизуючі накладки,
Система регулювання висоти,
Міцна оббивка.
Купуючи лаву у нас, Ви отримуєте:
Швидку доставку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Тип | Скамья + стойка |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 11 кг |
| Высота | 102 см |
| Длина | 75 см |
| Класс | Домашні |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Максимальна навантаження | 250 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 81 см |
| Ширина, см | 81 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 650 ₴



