Настінний потяг Marbo Sport MS-W103
Тяга Marbo Sport MS-W103 кріпиться до стіни. Це пристрій для роботи з м'язами спини на верхній та нижній тягах.
Завдяки шести напрямним колесам тяга працює плавно та тихо.
Система проведення троса дозволяє тренуватися на верхній та нижній тязі без приєднання додаткових тросів, обидві тяги доступні одночасно.
Настінна тяга MS-W103 оснащена гумовими відбійниками, які зменшують вплив навантаження, що повторюється. Це виключає ризик пошкодження пристрою та збільшує термін служби усієї системи.
У комплекті ви отримуєте все необхідне для початку вправ: стаціонарна тяга, сталевий трос із карабінами, гумові бампери та довгий тримач MH-C001.
До настінної тяги Marbo Sport MS-W103 можна додатково встановити платформу для ніг MS-A004 та сидіння MS-A105.
Технічні характеристики
Висота: 210 см
Ширина: 120 см (48 см без утримувача)
Довжина: 77 см
Вага: 20,5 кг
Передавальне число:
тяга верхня: 1 до 1
тяга нижня: 2 до 1
Максимальне навантаження: 200 кг
Конструкційний профіль: 50 x 50 x 2 мм
Напрямні колеса:
на підшипниках
тяга нижня: 2 шт.
тяга верхня: 4 шт.
Місце для завантаження: 2 шт.
діаметр 25 мм
довжина 20 см
Трос сталевий: 2 шт.
Карабіни: 2 шт.
Оздоблення: порошкове фарбування
Спосіб встановлення: настінний
Розмір упаковки: 182,5 x 24,5 x 9 см
Особливості настінної тяги Marbo Sport MS-W103
Професійне оздоблення,
Місце для завантаження: два стрижні діаметром 25 мм і довжиною 20 см кожен з двома пружинними клемами,
Напрямні колеса на підшипниках.
Тяга Marbo Sport MS-W103 кріпиться до стіни. Це пристрій для роботи з м'язами спини на верхній та нижній тягах.
Завдяки шести напрямним колесам тяга працює плавно та тихо.
Система проведення троса дозволяє тренуватися на верхній та нижній тязі без приєднання додаткових тросів, обидві тяги доступні одночасно.
Настінна тяга MS-W103 оснащена гумовими відбійниками, які зменшують вплив навантаження, що повторюється. Це виключає ризик пошкодження пристрою та збільшує термін служби усієї системи.
У комплекті ви отримуєте все необхідне для початку вправ: стаціонарна тяга, сталевий трос із карабінами, гумові бампери та довгий тримач MH-C001.
До настінної тяги Marbo Sport MS-W103 можна додатково встановити платформу для ніг MS-A004 та сидіння MS-A105.
Технічні характеристики
Висота: 210 см
Ширина: 120 см (48 см без утримувача)
Довжина: 77 см
Вага: 20,5 кг
Передавальне число:
тяга верхня: 1 до 1
тяга нижня: 2 до 1
Максимальне навантаження: 200 кг
Конструкційний профіль: 50 x 50 x 2 мм
Напрямні колеса:
на підшипниках
тяга нижня: 2 шт.
тяга верхня: 4 шт.
Місце для завантаження: 2 шт.
діаметр 25 мм
довжина 20 см
Трос сталевий: 2 шт.
Карабіни: 2 шт.
Оздоблення: порошкове фарбування
Спосіб встановлення: настінний
Розмір упаковки: 182,5 x 24,5 x 9 см
Особливості настінної тяги Marbo Sport MS-W103
Професійне оздоблення,
Місце для завантаження: два стрижні діаметром 25 мм і довжиною 20 см кожен з двома пружинними клемами,
Напрямні колеса на підшипниках.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Виды упражнений | верхня / нижня тяга |
| Высота | 210 см |
| Длина | 77 см |
| Загальний опис | настінна тяга |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна-реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 200 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | 200 |
| Особенности | Завдяки шести напрямних коліс тяга працює плавно і тихо |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | немає |
| Розмір, мм | 2100х1200х770 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Професійний тренажер |
| Тип нагрузки | грузоблочне |
| Треновані м'язи | м'язи спини |
| Упори для ніг (валики) | немає |
| Ширина | 120 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 898 ₴



