Важільна тяга Marbo-Sport MP-U229
Професійна машина на спини MP-U229 є спеціалізованим пристроєм для підготовки груп м'язів спини, зокрема найширші м'язи спини. Завдяки регульованим сидінням та опорі також 100 кг вантажу на стеку, на пристрої може тренувати кожен, від початківця до розвиненого користувача.
Технічні характеристики
Висота 181 см
Ширина 95 см
Довжина 154 см
Вага машина 165 кг, стек 160 кг
Стек 160 кг, 16 x 10 кг
Максимальне навантаження 150 кг
Тип навантаження купа
Використовувана поверхня 1,5 м2
Колір рама-антрацит
оббивка - бордовий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Бордовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Виды упражнений | веслування |
| Высота | 181 см |
| Длина | 154 см |
| Загальний опис | немає |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна-реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | 16х10 |
| Особенности | немає |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | немає |
| Розмір, мм | 1540x950x1810 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10%, Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Професійний тренажер |
| Тип нагрузки | грузоблочне |
| Треновані м'язи | трапецієподібні, найширші, круглі, біцепси (двоголові) |
| Упори для ніг (валики) | немає |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 95 см |
Информация для заказа
- Цена: 87 936 ₴



