Вага тренажера кг. 90
Марка Marbo Sport
Використання професійне
Вага користувача (max) кг. 400
Довжина 126 см
Ширина см. 110
Висота. 227 см
Марка Marbo Sport
Використання професійне
Вага користувача (max) кг. 400
Довжина 126 см
Ширина см. 110
Висота. 227 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 90 кг |
| Виды упражнений | широкий діапазон вправ |
| Высота | 227 см |
| Довжина, см | 126 см |
| Загальний опис | немає |
| Класс | Профессиональный |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник | Італія |
| Максимальна вага навантаження | 400 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | 400 |
| Особенности | немає |
| Назначение | плечі, живіт, груди |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | немає |
| Розмір, мм | 1260х1100х2275 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Професійний тренажер |
| Тип нагрузки | вільний вага, власна вага |
| Треновані м'язи | м'язи плечей, живота і грудної клітки |
| Упори для ніг (валики) | немає |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 110 см |
Информация для заказа
- Цена: 49 670 ₴



