Машина для телят UR-U024 - UpForm
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
ДОВЖИНА-191,1см
ШИРИНА-96см
ВИСОКОНЬ-147,1см
ВАГА-278 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
РЕГУЛЮВАННЯ-4 поз
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
МАТЕРІАЛ-сталь
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
ДОВЖИНА-191,1см
ШИРИНА-96см
ВИСОКОНЬ-147,1см
ВАГА-278 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
РЕГУЛЮВАННЯ-4 поз
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
МАТЕРІАЛ-сталь
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 278 кг |
| Высота | 147 см |
| Длина | 191,1см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тренажер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 96см |
| Ширина, см | 96см |
Информация для заказа
- Цена: 210 489 ₴



