Чи хотіли б ви зміцнити так багато різних груп м'язів одночасно за допомогою повноцінного тренування? Тоді наша нова спортивна дип-станція Marbo MH-U101 2.0 – саме те, що вам потрібно! Наша дайв-станція останнього покоління - це компактне та стаціонарне спортивне спорядження, що ідеально підходить для невеликих приміщень, в яких мало місця. З нашою дайв-станцією формування тіла вашої мрії та підтримання його на довгий час, нарешті стане дитячою забавою.
На цій тренувальній станції ви пророблятимете обидва преси, піднімаючи ноги, і трицепси, роблячи віджимання. Завдяки ручкам для віджимань ви можете без проблем виконувати їх традиційним способом. Ваше зростання не має значення, тому що висота нашої дайв-станції нового покоління становить 2257 мм. Завдяки такому розміру навіть дуже високі люди можуть комфортно та безпечно тренуватись на своєму домашньому пристрої. Ноги збільшені на 10 сантиметрів завжди створюють відчуття безпеки під час тренувань, а гумові ніжки забезпечують додаткову стійкість для всіх типів підлог, не дряпаючи їх!
Два зручні підлокітники забезпечують максимальний комфорт під час тренування, широка спинка та чотири прогумовані ручки. М'які підлокітники мають профіль усередину, що забезпечує стабільну відстань між ліктями при тренуванні м'язів черевного преса.
Характеристики:
Висота: 160 см
Ширина: 69 см
Довжина: 107 см
Розміри спинки: 30 x 27 см
Вага: 25 кг
Навантаження: 120 кг
Тип кріплення: фіксований
Відстань між ручками поручня та спинкою: мін. 38 см, макс. 42 см,
Висота згинання: 13,5 см,
Профіль: 40 x 40 мм,
Матеріал: сталь
На цій тренувальній станції ви пророблятимете обидва преси, піднімаючи ноги, і трицепси, роблячи віджимання. Завдяки ручкам для віджимань ви можете без проблем виконувати їх традиційним способом. Ваше зростання не має значення, тому що висота нашої дайв-станції нового покоління становить 2257 мм. Завдяки такому розміру навіть дуже високі люди можуть комфортно та безпечно тренуватись на своєму домашньому пристрої. Ноги збільшені на 10 сантиметрів завжди створюють відчуття безпеки під час тренувань, а гумові ніжки забезпечують додаткову стійкість для всіх типів підлог, не дряпаючи їх!
Два зручні підлокітники забезпечують максимальний комфорт під час тренування, широка спинка та чотири прогумовані ручки. М'які підлокітники мають профіль усередину, що забезпечує стабільну відстань між ліктями при тренуванні м'язів черевного преса.
Характеристики:
Висота: 160 см
Ширина: 69 см
Довжина: 107 см
Розміри спинки: 30 x 27 см
Вага: 25 кг
Навантаження: 120 кг
Тип кріплення: фіксований
Відстань між ручками поручня та спинкою: мін. 38 см, макс. 42 см,
Висота згинання: 13,5 см,
Профіль: 40 x 40 мм,
Матеріал: сталь
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 25 кг |
| Высота | 160 см |
| Длина | 107 см |
| Довжина, см | 107 см |
| Класс | Для дому |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Материал | Сталь |
| Назначение | руки, плечі |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ширина | 69 см |
| Ширина, см | 69 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 067 ₴



