Професійний тренажер тип вантаження: власна вага тренованих м'язи: м'язи плечей, живота і грудної клітки
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 70 кг |
| Виды упражнений | підйом тулуба, випрямлення хребта |
| Высота | 110 см |
| Довжина, см | 165 см |
| Загальний опис | немає |
| Класс | Профессиональный |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Максимальна вага обтяжень, кг | немає даних |
| Особенности | немає |
| Назначение | м'язи плечей, живота і грудної клітки |
| Приставка Скотта | немає |
| Регулювання кута нахилу лави | немає |
| Розмір, мм | 1650х1100х7200 |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Професійний тренажер |
| Тип нагрузки | власна вага |
| Треновані м'язи | м'язи плечей, живота і грудної клітки |
| Упори для ніг (валики) | немає |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина, см | 72 см |
Информация для заказа
- Цена: 35 965 ₴



