Нижня тяга зі стеками Marbo Sport MP-U207
Нижня тяга зі стеками Marbo Sport MP-U207 з нової лінії Professional для виготовлення якої використовували тільки найміцніші профілі 120x60x3 мм і 80x40x3 мм, які забезпечать максимальну міцність пристрою.
Характеристики
Тип навантаження: вантажно-блочні
Висота: 205 см
Ширина: 76 см
Довжина: 194 см
Вага:
тяга – 136 кг
стек – 120 кг
Стек:
8 х 5 кг
8 х 10 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Площа: 1,48 м2
Профілі:
80 х 40 х 3 мм
120 х 60 х 3 мм
В комплекті: ручка для тяги знизу Marbo Sport MH-C103
Колір оббивки: бордовий
Колір рами: антрацит металік
Нижня тяга зі стеками Marbo Sport MP-U207 з нової лінії Professional для виготовлення якої використовували тільки найміцніші профілі 120x60x3 мм і 80x40x3 мм, які забезпечать максимальну міцність пристрою.
Характеристики
Тип навантаження: вантажно-блочні
Висота: 205 см
Ширина: 76 см
Довжина: 194 см
Вага:
тяга – 136 кг
стек – 120 кг
Стек:
8 х 5 кг
8 х 10 кг
Максимальне навантаження: 150 кг
Площа: 1,48 м2
Профілі:
80 х 40 х 3 мм
120 х 60 х 3 мм
В комплекті: ручка для тяги знизу Marbo Sport MH-C103
Колір оббивки: бордовий
Колір рами: антрацит металік
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Цвет | Бордовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 205 см |
| Длина | 194 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна-реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 150 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тяга |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 76 см |
Информация для заказа
- Цена: 113 059 ₴



