ЗРІСТ-124см
ШИРИНА-113см
ДОВЖИНА-95см
ВАГА-200 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
Передавальне число-1:1
МАКСИМАЛЬНА НАВАНТАЖЕННЯ-90 кг
ПРОФІЛІ-80 х 40 х 3 мм, труба 50 х 3 мм
ШИРИНА-113см
ДОВЖИНА-95см
ВАГА-200 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
Передавальне число-1:1
МАКСИМАЛЬНА НАВАНТАЖЕННЯ-90 кг
ПРОФІЛІ-80 х 40 х 3 мм, труба 50 х 3 мм
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 200 кг |
| Высота | 124 см |
| Длина | 95 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 90 кг |
| Максимальна вага навантаження | 90 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тренажер |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 113 см |
| Ширина, см | 113 см |
Информация для заказа
- Цена: 124 448 ₴



