ВИСОТА-220см
ДОВЖИНА-130,9см
ШИРИНА-122,4см
ВАГА-262 кг
СТУП-16 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ 120 кг
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ-3 позиції
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
ДОВЖИНА-130,9см
ШИРИНА-122,4см
ВАГА-262 кг
СТУП-16 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ 120 кг
ПРОФІЛІ-125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ-3 позиції
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Высота | 220 см |
| Длина | 131 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна-виробник | Польща |
| Країна-реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Тяга |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 122 см |
Информация для заказа
- Цена: 210 489 ₴



