Основні характеристики лавки:
Довжина 138 см
Ширина 108 см
Висота 132 см
Розміри профілю 40 х 40 мм
Допустиме навантаження 250 кг
Розмір спинки 81 х 27 см
Регулювання спинки 7 рівнів (-10 ° -76 °)
Розмір сидіння 30 х 27 см
Регулювання сидіння 3 рівня (0° -26°)
Висота спинки від землі 44 см
Вага лави 26 кг нетто
26,8 кг брутто
Довжина 138 см
Ширина 108 см
Висота 132 см
Розміри профілю 40 х 40 мм
Допустиме навантаження 250 кг
Розмір спинки 81 х 27 см
Регулювання спинки 7 рівнів (-10 ° -76 °)
Розмір сидіння 30 х 27 см
Регулювання сидіння 3 рівня (0° -26°)
Висота спинки від землі 44 см
Вага лави 26 кг нетто
26,8 кг брутто
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marbo Sport |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 132 см |
| Длина | 138 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Максимальна вага навантаження | 250 кг |
| Термін доставки | В наявності |
| Тип | Багатофункціональна лава |
| Ширина | 108 см |
| Ширина, см | 108 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 488 ₴



