Abductor Machine UR-U039 серії R-Line від UpForm - професійний пристрій для тренування нижніх м'язів. Тренування на тренажері UR-U039 допоможуть сформувати правильну поставу та зберегти сильні стегна, спину та коліна.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
ДОВЖИНА-189,3см
ШИРИНА-68,6см
ЗРІСТ-147,1см
ВАГА-231 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
ПРОФІЛІ 125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ-3 позиції
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
ТЕХНІЧНІ ДАНІ
ДОВЖИНА-189,3см
ШИРИНА-68,6см
ЗРІСТ-147,1см
ВАГА-231 кг
СТУП-12 х 7,5 кг
МАКСИМАЛЬНЕ НАВАНТАЖЕННЯ-120 кг
ПРОФІЛІ 125 х 60 х 3 мм, труба 60,3 х 3,2 мм
РЕГУЛЮВАННЯ-3 позиції
МАТЕРІАЛ-сталь
ФІНСЬКА-порошкове фарбування
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес (кг) | 231 кг |
| Высота | 147,1см |
| Длина | 189,3см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг. |
| Максимальна вага навантаження | 120 кг |
| Материал | Сталь |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 68,6 см |
| Ширина, см | 68,6см |
Информация для заказа
- Цена: 210 489 ₴



